Osvojili 1. mesto na mednarodnem kvizu

V petek, 31. maja 2019, smo se z ekipo treh učencev iz 8. b razreda v sestavi Nuše, Andreja in Tiana, udeležili mednarodnega kviza znanja »Evropa moja domovina« v Bakovčici na Hrvaškem. Na kvizu je sodelovalo pet držav; zraven nas še predstavniki Hrvaške, Madžarske, Bosne in Hercegovine ter Črne gore. Po kratkem kulturnem programu so naši učenci prvi odgovarjali na zastavljena vprašanja in svoje znanje odlično predstavili. Premagali so vso konkurenco in osvojili 1. mesto!
Nad znanjem naše ekipe so bili navdušeni in ponosni tudi naši spremljevalci g. ravnatelj Robert Murko, župan g. Branko Marinič in učiteljica Damjana.
Dragi učenci ne pozabite: »Znanje je vrednota, ki največ šteje«. Za osvojeno 1. mesto na mednarodnem tekmovanju vam še enkrat čestitam!

Mentorica Polona Vindiš


cof

Morda vam bo všeč tudi...